Wstęp - Gardenconcept

Szybki kontakt: NAPISZ DO NAS
www.gardenconcept.eu

Nasza oferta to: jakośćtrwałośćestetykaprofesjonalna obsługa posprzedażnagwarancjaserwis

Naszym atutem jest jakość...
Przejdź do treści
Wymyśl swój zestaw i napisz do nas z jakiech elementów ma się składać. Resztę zostaw nam...

PLACE ZABAW DLA DZIECI

Dobrze zaplanowane place zabaw dla dzieci to doskonała propozycja rozrywki na świeżym powietrzu dla najmłodszych. Podczas chwil spędzonych na huśtawkach, bujakach, czy linariach maluchy ćwiczą i poprawiają motorykę ciała. Rozwijają wyobraźnię oraz kształtują zdolność kreatywnego myślenia. Dla dziecka plac zabaw stać się może każdym wymarzonym miejscem, domek – bazą lub zamkiem, karuzela- statkiem pirackim. Dzisiaj maluchy mają więcej możliwości niż ich rodzice, którzy bawili się na trzepaku. Nasze place zabaw przyciągają kolorami, kształtami i nowoczesnością. Drewniane place zabaw są bardzo bezpieczne. Wykonane z naturalnych materiałów, nie emitują szkodliwych substancji do otoczenia. Poszczególne komponenty z drewna wyróżniają się także wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Nawierzchnie bezpieczne amortyzują upadki i pozwalają uniknąć licznych niebezpiecznych urazów. Poprawiają też wygląd placu zabaw, jest on bardziej estetyczny i łatwiej na nim o utrzymanie czystości. W Activeline podążamy za dziećmi, testujemy nowe rozwiązania, dostosowujemy do potrzeb i pragniemy stworzyć plac zabaw idealny.
Zestawy
Huśtawki

Piaskownice

Bujaki


KaruzeleZESTAWY ZABAWOWE

W naszej ofercie proponujemy bardzo atrakcyjne zestawy zabawowe dla najmłodszych, w różnych standardach wykonania. Nasze zestawy na place zabaw powstają z dbałością o najmniejszy szczegół, są wyjątkowo mocne i bezpieczne. Są odporne na akty wandalizmu i skutki zmiennych warunków pogodowych. Bardzo szeroki wybór zestawów zabawowych sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zestawy ze zjeżdżalniami, tubami, domkami, ściankami wspinaczkowymi czy trapami sprawią, że na każdym placu zabaw dzieci będą się bawić i rozwijać swoje zdolności motoryczne. Na placu zabaw najmłodsi mogą aktywnie spędzać czas z rodzicami. Ciekawe i niepowtarzalne wzory zestawów zabawowych, nawiązujące między innymi do zamków, statków czy owadów świetnie rozwiną wyobraźnię naszych dzieci. Dbamy o estetyczny wygląd zestawów zabawowych, są kolorowe i bardzo ozdobne. Każdy zestaw zabawowy jest bezpieczny, atestowany i spełnia wszystkie wymagania norm bezpieczeństwa. Elementy zestawów zabawowych to między innymi: domki, huśtawki, zjeżdżalnie, bujaki, karuzele i p0iaskownice. Prezentujemy przykładowe zestawy zabawowe.

                         

HUŚTAWKI

Huśtawki to jedno z niezastąpionych urządzeń na każdym placu zabaw. Nasza oferta zawiera szeroki ich wybór: huśtawki wahadłowe, huśtawki pojedyncze oraz huśtawki podwójne, huśtawki z siedziskiem „bocianie gniazdo”, huśtawki z siedziskiem kubełkowym, huśtawki z siedziskiem – deseczką I huśtawki MIX. Wszystkie urządzenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów, siedziska wykonane są z antypoślizgowego tworzywa sztucznego z rdzeniem metalowym. Zapewniają bezpieczną i beztroską zabawę dla młodszych i starszych. Nasze huśtawki zostały zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy szczegół. Wierzymy, że każdy znajdzie w naszej bogatej ofercie coś dla siebie. Nasze huśtawki to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości.

           
PIASKOWNICE

Piaskownice to niezastąpiony element placu zabaw. W naszej ofercie znaleźć można piaskownice o różnych kształtach i formach (piaskownice kwadratowe, piaskownice prostokątne, piaskownice sześciokątne). Posiadamy piaskownice z daszkiem, chroniące przed promieniami słonecznymi oraz piaskownice zasuwane – zapobiegające zanieczyszczaniu się piasku. Dzięki naszym udogodnieniom opiekunowie nie muszą bać się o bezpieczeństwo najmłodszych podczas wyjścia na plac zabaw i korzystania z zestawów zabawowych. Wyjątkowo solidne wykonanie piaskownic z odpornych materiałów sprawia, że są one odporne na akty wandalizmu i skutki zmiennych warunków pogodowych. Plac zabaw wzbogacony o piaskownice zachwyca. Do naszych piaskownic łatwo dobrać małą architekturę (kosze na odpady, ławki) oraz inne elementy placu zabaw, na przykład huśtawki, czy bujaki. Wierzymy, że każdy klient znajdzie w naszej ofercie produkty, które go zachwycą.

                


BUJAKI OGRODOWE

Firma Garden Concpet oferuje najwyższej klasy bujaki ogrodowe dla dzieci. Każdy z pewnością zauważy podobieństwo tych sympatycznych produktów do niezapomnianych koników na biegunach. Bujaki są unowocześnioną wersją tych uwielbianych niegdyś zabawek. Wszystkie urządzenia powstał przy użyciu solidnych, wytrzymałych materiałów. Nie ulega wątpliwości, że korzystanie z bujaków dla dzieci korzystnie wpływa na rozwój ruchowy naszych pociech. Maluchy rozwijają swoje zmysły równowagi oraz koordynację ruchową. Proponujemy bujaki wieloosobowe, bujaki pojedyncze i bujaki przestrzenne. Sprężynowce są wykonane z bezpiecznych materiałów i są przyjazne dla dzieci. Ich uchwyty i podnóżki przymocowane są na odpowiedniej wysokości. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty innych elementów placu zabaw, w której znajdziecie Państwo szeroki wachlarz różnorodnych wzorów do wyboru. Nasze bujaki przyciągają estetycznym wyglądem i kolorowym designem, co sprawia, że dzieci je uwielbiają.

           
                 


KARUZELE

Karuzele są doskonałym elementem do zabawy dla wszystkich dzieci. Najmłodsi uwielbiają je i spędzają na nich dużo czasu. Świetnie nadają się na place zabaw przy przedszkolach i szkołach. Proponujemy Państwu szeroki wybór urządzeń, wśród karuzel: karuzele krzyżowe, karuzele tarczowe, karuzele ławeczkowe. Wszystkie elementy stalowe są ocynkowane i malowane proszkowo, zaś podesty wykonane są z aluminiowej blachy ryflowanej lub antypoślizgowej wodoodpornej sklejki. Dbamy o najwyższą jakość wykonana elementów placu zabaw i bezpieczeństwo użytkowników. Nasze karuzele odporne są na akty wandalizmu i skutki zmiennych warunków pogodowych, dzięki czemu mogą przetrwać wiele lat w niezmienionym stanie. Zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie, w której są: huśtawki, piaskownice, bujaki i wiele innych. Nasze karuzele to gwarancja bezpieczeństwa i znakomitego designu.

             


LINARIA

Linarium to przestrzenna konstrukcja wspinaczkowa występująca w kształtach piramid, stożków, oraz diamentów. Dzieci uwielbiają zabawę na tych urządzeniach, ponieważ są one oryginalne i zabawa na nich wymaga zaangażowania, oraz wysiłku. Przestrzenna konstrukcja wspinaczkowa pozwala na zabawę dzieciom w różnym wieku dzięki linom umieszczonym na różnej wysokości. Linaria pobudzają wyobraźnie i najmłodsi wymyślają wiele zabaw z jej udziałem, nie tylko zabawy we wspinaczkę górską. Elementy metalowe linariów wykonane są ze stali nierdzewnej, a liny są stalowe w oplocie polipropylenowym. Dbamy o bezpieczeństwo dzieci bawiących się na naszych urządzeniach, dlatego linaria wykonane są z bezpiecznych materiałów, oraz w wyjątkowo solidny sposób. Linowe place zabaw są coraz bardziej popularne w Polsce, ponieważ przypadają one do gustu wszystkim dzieciom. Wierzymy, że nasze urządzenia zadowolą najbardziej wymagających klientów.

                    

Garden Concept Litwin Artur
20-867 Lublin, ul. Świętkorzyska 70
(woj. lubelskie)
telefon:
+48 603 744 149

e-mail:
biuro@gardenconcept.eu

Wróć do spisu treści